Tom Holland jako James Bond? Jacob Batalon zdradza ambicje kolegi

Tom Holland
Filmy Filmy i seriale Newsy

Tom Holland w najbliższym czasie pojawi się w nowej odsłonie Spider-Mana, a także w adaptacji serii gier Uncharted. Okazuje się jednak, że jego ambicje znacznie wykraczają poza te role.

Jak zdradził kolega Hollanda z planu Spider-Mana, Jacob Batalon, brytyjski aktor bardzo często mówi o wcieleniu się w inną ikoniczną postać popkultury. Mowa o Jamesie Bondzie, którego franczyza po ustąpieniu z roli Daniela Craiga nie ma jeszcze następcy:

“Dużo mówi o zostaniu Jamesem Bondem. Bardzo dużo.”

– wspomniał Batalon w GQ.

Ze swoją charakterystyczną chłopięcą urodą Tom Holland świetnie pasuje do roli Spider-Mana. Trudno jednak wyobrazić go sobie w roli najlepszego agenta Jej Królewskiej Mości. Być może nadchodzące Uncharted nieco zmieni postrzeganie aktora; rola Nathana Drake’a jest bowiem bardziej wymagająca i nieco “doroślejsza”.

Tymczasem wielu fanów następcę Bonda widzi w innym brytyjskim aktorze, który na swoim koncie ma już kilka poważnych ról i mógłby świetnie się sprawdzić jako agent 007.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie