Henry Cavill o tym, czy chciałby jeszcze zagrać Supermana

Superman i Gra o Tron dostaną nowe gry wideo? To bardzo możliwe
Baza filmów Baza postaci Filmy Newsy Uniwersum

W jednym z ostatnich wywiadów Henry Cavill opowiedział o tym, czy chciałby w swojej karierze powrócić w kolejnym filmie jako Superman.

W wywiadzie dla “The Hollywood Reporter” poruszono temat wielu ról Cavilla. Rzeczywiście, jego dorobek filmowo-serialowy jest już całkiem imponujący. Brytyjski aktor wcielił się bowiem w Supermana, Geralta z Rivii czy Sherlocka Holmesa. Wielu fanów uważa go także za idealnego kandydata do roli Jamesa Bonda.

W swoich wypowiedziach aktor odniósł się m.in. do ewentualnego powrotu w roli Supermana:

“Jako Superman miałbym nadal wiele historii do opowiedzenia i bardzo chciałbym mieć taką możliwość. […] Jak zawsze powtarzam: peleryna ciągle wisi w szafie”.

Przypomnijmy, że aktor wcielił się w superbohatera już trzykrotnie: w Człowieku ze stali, Batman v Superman, a także w Lidze Sprawiedliwości. W najbliższym czasie zobaczymy go natomiast w 2. sezonie Wiedźmina na platformie Netflix.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie