Henry Cavill jako Superman

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Henry Cavill o tym, czy chciałby jeszcze zagrać Supermana

W jednym z ostatnich wywiadów Henry Cavill opowiedział o tym, czy chciałby w swojej karierze powrócić w kolejnym filmie jako Superman.

W wywiadzie dla „The Hollywood Reporter” poruszono temat wielu ról Cavilla. Rzeczywiście, jego dorobek filmowo-serialowy jest już całkiem imponujący. Brytyjski aktor wcielił się bowiem w Supermana, Geralta z Rivii czy Sherlocka Holmesa. Wielu fanów uważa go także za idealnego kandydata do roli Jamesa Bonda.

W swoich wypowiedziach aktor odniósł się m.in. do ewentualnego powrotu w roli Supermana:

„Jako Superman miałbym nadal wiele historii do opowiedzenia i bardzo chciałbym mieć taką możliwość. […] Jak zawsze powtarzam: peleryna ciągle wisi w szafie”.

Przypomnijmy, że aktor wcielił się w superbohatera już trzykrotnie: w Człowieku ze stali, Batman v Superman, a także w Lidze Sprawiedliwości. W najbliższym czasie zobaczymy go natomiast w 2. sezonie Wiedźmina na platformie Netflix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%