Nowy James Bond wybrany? Ten aktor ma zaraz podpisać kontrakt

James Bond - nowy aktor wybrany? Zaraz podpisuje kontrakt | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Nowy James Bond wybrany! Przynajmniej nieoficjalnie, ale już niebawem to właśnie Aaron Taylor-Johnson ma podpisać kontrakt z wytwórnią.

O roli nowego Jamesa Bonda mówiono już wiele. I to tak naprawdę wiele, bo typowano mnóstwo popularnych gwiazd do tej roli. Mówiono, że tym razem będzie to kobieta, a potem zaraz pojawiało się mnóstwo domysłów o potencjalnym angażu choćby Idrisa Elby, Toma Hardy’ego czy Henry’ego Cavilla.

To będzie nowy James Bond?

Spekulacje być może właśnie dobiegają końca. Portal SkyNews donosi, że to Aaron Taylor-Johnson ma dostać kolejną licencję na zabijanie i tym samym wcielić się w Bonda w kolejnych filmach z serii. 33-letni gwiazdor znany z filmów Marvela (w roli Quciksilvera czy nadchodzący Kraven Łowca) był typowany na tę rolę od bardzo dawna. Na samym początku miał być wręcz jednym z faworytów producentów.

Brytyjczyk po podpisaniu bliżej niesprecyzowanego kontraktu (nie wiemy, na ile filmów będzie opiewał i o jakie wynagrodzenie chodzi) zastąpi Daniela Craiga, który grał agenta 007 przez ostatnie 15 lat. Warto jednak pamiętać, że te doniesienia nie zostały jeszcze potwierdzone. Warto zaznaczyć, że o angażu Taylor-Johnsona spekulowano od dawna.

Aktor w jednym z ostatnich wydań magazynu Numero przyznał, że spekulacje, jakoby to on miał zostać nowym agentem Jamesem Bondem, są “urocze” i “cudowne”. “To cudowne, że ludzie chcą mnie oglądać w tej roli. To wielki komplement” – wyjaśnił. Już wcześniej pytano go o tę rolę, lecz nigdy nie pokusił się o jawne zaprzeczenie pogłoskom.

Na oficjalne informacje trzeba troszkę poczekać. Wiele jednak wskazuje na to, że już wkrótce dowiemy się, czy popularny aktor wcieli się w agenta 007!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie