Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

To już koniec PlayStation 2

Tak dobrze czytacie. Sony kończy wsparcie dla legendarnego modelu, dopiero teraz.

Sony podało, że kończy oficjalny serwis techniczny dla rynku japońskiego w przypadku PlayStation 2. To oznacza, że nawet pasjonaci marki, nie będą mieli wsparcia dla swojej konsoli w tym kraju.

To kolejny etap potwierdzający koniec PlayStation 2. Konsola ta nie jest produkowana od 2012 roku.

Co ciekawe, według serwisu VGChartz, PlayStation 2 to najlepiej sprzedająca się konsola wszystkich generacji. Do tej pory udało się znaleźć 157 mln nabywców tego sprzętu. Na drugiej pozycji znajduje się DS z wynikiem 154 mln, a podium zamyka legendarny Game Boy – 118 mln sprzedanych sztuk.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 69 reviews)
Excellent39%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible54%