Więcej śniegu, więcej! Ellie z TLoU2 „zamarza” na wideo fana

TLoU2 śnieg Ellie
Newsy PS4 PS5

Od 1 kwietnia śniegu w Polsce nie brakuje. Wszyscy są szczęśliwi i lepią bałwany, ale Ellie z TLoU2 raczej by się taka pogoda nie spodobała.

The Last of Us 2 to gra perfekcyjna pod każdym względem, jednak także i tu czasem można znaleźć techniczne usterki. Filmikiem dokumentującym jedną z takowych podzielił się ostatnio na forum Reddit użytkownik o pseudonimie Getrektm8mlg420.

Na wideo widzimy, jak Ellie zsiada z konia i ma problem ze złapaniem równowagi na zaspie śniegu. A po krótkiej chwili walki z białym przeciwnikiem bohaterka daje za wygraną, zastygając w bezruchu.

Co jakiś czas piszemy też o różnych ciekawostkach, które fani The Last of Us 2 stale wygrzebują w grze, pomimo iż od jej premiery minęło już sporo czasu. Oto jeden z ostatnich filmików na ten temat. A skoro już w temacie śniegu jesteśmy, tutaj pisaliśmy o innym wideo dotyczącym detali, z których jeden dotyczył gałązek i marchewkowego nosa bałwana.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie