Titanfall Expedition – pierwszy dodatek zapowiedziany. Co dostaniemy?

Studio Respawn Entertainment ujawniło zawartość nadchodzącego DLC, które pojawi się już w przyszłym miesiącu. To jednak nie koniec niespodzianek.

Dodatek – nazwany Expedition (Wyprawa) – zawiera trzy nowe mapy, które mają być kontynuacją kampanii multiplayer. Pierwszy obszar, który przyjdzie nam eksplorować, to Swampland. Będą to opuszczone ruiny obcej cywilizacji. Druga mapa – Runoff – wprowadzi nas na podmokły i bagnisty teren. Na koniec mamy War Games – coś na wzór symulatora szkoleniowego.

DLC pojawi się w maju na Xboksa One, Xboksa 360 oraz PC. Za dodatek zapłacimy niecałe 10 dolarów. Będzie on również częścią Season Pass do Titanfall’a. To zapowiedziany w zeszłym miesiącu pakiet, który ma kosztować 30 dolarów/25 funtów. Jeśli go kupimy, będziemy mogli pobrać trzy nadchodzące DLC. Expedition jest właśnie pierwszym z nich. Każdy z dodatków dostaniemy oczywiście oddzielnie.

Respawn Entertainment  zdradziło również, że pracuje nad nowym trybem do Titanfall’a. Kiedy się pojawi? Póki co, tajemnica. Pewne jest jednak to, że będzie darmowy i wystąpi pod nazwą 2v2 Last Titan Standing.

Ponadto trwają prace nad aktualizacjami wprowadzającymi kolejne karty (m.in. z ulepszeniami Tytanów). Możemy się też spodziewać systemu umożliwiającego ustawianie prywatnych starć po hashtagach. A na deser dostaniemy możliwość ozdobienia swojego Tytana. Wszystkie rewelacje zapowiedziano na trwającej w Bostonie imprezie PAX East.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.