Kiedy premiera Titanfall 3? Fani odchodzą już od zmysłów!

Kiedy Titanfall 3?
Newsy

Czy kiedykolwiek doczekamy się premiery, albo choćby zwykłej zapowiedzi Titanfall 3? Fani tej ciekawej marki nie mogą doczekać się żadnych informacji od twórców. Niektórzy z nich zaczęli doprawdy tracić swoje zmysły, doszukując się znaków na niebie, ziemi i… w dyskografii Red Hot Chili Peppers.

Ale zaraz, o co chodzi z RHCP? No więc fani serii mają iście bujną wyobraźnię. Jak doskonale wiemy, druga odsłona Titanfall pojawiła się na rynku w 2016 roku, a od tego czasu ani widu, ani słychu kontynuacji, czyli gry zamykającej trylogię. Jasne, wyszło Apex Legends — gra osadzona w uniwersum, jednak to nie to samo. Deweloperzy, zamiast zapowiedzieć cokolwiek związanego z trzecią częścią, pracują m.in. nad usprawnieniami dwójki.

Niedawno do gry dodano tryb o nazwie The Otherside. Jak zwrócił uwagę jeden z graczy, to rzekomo oczywiste nawiązanie do piosenki amerykańskiej grupy rockowej. Co ciekawe, był to trzeci singiel ich siódmego albumu. Trzeci — nie ma przypadków, są tylko znaki. Tak uznali co bardziej szaleni fani, wnioskując tym samym ukryty przekaz i rychłą zapowiedź Titanfall 3. Myślicie, że mają rację?

Co ciekawe, społeczność graczy zaczęła żartować sama z siebie. Fani doskonale wiedzą, że niektóre spekulacje zahaczają o histerię. Nie przeszkadza im to jednak w kontynuowaniu prowadzenia nietypowych dyskusji i dzielenia się memami.

No dobra, a teraz tak na serio — czy Titanfall 3 ma jakiekolwiek szanse na powstanie? Zdecydowanie tak, choć nie chodzi tu tylko o grupkę redditowych fanatyków. Marka Titanfall jest o tyle silna, że to po prostu świetna seria gier. A deweloperzy dalej rozwijający dwójkę dają poniekąd znak, że serię czeka jakaś przyszłość. Oby była malowana w jasnych barwach!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie