The Walking Dead: The Final Season – data premiery i pierwszy zwiastun

The Walking Dead: The Final Season – data premiery i pierwszy zwiastun
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Gracze otrzymają za darmo wszystkie poprzednie sezony!

Mamy świetną wiadomość dla wielbicieli The Walking Dead. Twórcy gry ogłosili, że już 14 sierpnia dostępny będzie pierwszy odcinek ostatniego sezonu. The Walking Dead: The Final Season – jak sama nazwa wskazuje – zakończy serię gier, albo przynajmniej pewien rozdział historii. Ostatni sezon będzie dostępny na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One właśnie od 14 sierpnia. Powstanie też wersja na Nintendo Switch, ale tutaj producent nie podaje daty debiutu.

W ramach The Walking Dead: The Final Season ukażą się cztery odcinki, a nie tak jak dotychczas pięć. Cena została ustalona na 19.99 dolarów czyli nieco ponad 73 zł. To jednak nie wszystko.

The Walking Dead za darmo!

Wszyscy, którzy zdecydują się złożyć zamówienie przedpremierowe na The Walking Dead: The Final Season w wersji na PS4 lub XOne, otrzymają za darmo The Walking Dead: The Telltale Series Collection. Jest to zestaw wszystkich poprzednich sezonów serii. Posiadacze PC muszą zadowolić się rabatem 10% na najnowszy sezon.

The Walking Dead: The Final Season ma mieć nieco poprawioną grafikę w stosunku do poprzednich odsłon cyklu. W przypadku PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X będzie działać w rozdzielczości 4K. Nieco inaczej będzie też umiejscowiona kamera, ale nie spodziewamy się tutaj znaczących różnic.

The Walking Dead – powrót Clementine

W ostatnim sezonie The Walking Dead gracze po raz kolejny pokierują losami Clementine. Nie zabraknie jednak nowych bohaterów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat najnowszej odsłony i nie obawiacie się spoilerów, zerknijcie na zwiastun poniżej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie