The Surge za darmo do sprawdzenia

The Surge za darmo do sprawdzenia
Gry za darmo Newsy PC

Obecnie możemy ogrywać trzy ciekawe gry za free. Obok darmowych tygodni z Rainbow Six Siege oraz The Elder Scrolls Online, jest szansa wypróbować The Surge od studia Deck13.

Chętni na darmowe sprawdzanie Rainbow Six Siege oraz The Elder Scrolls Online niech zajrzą po szczegóły odpowiednio do tej lub do tej wiadomości. Kto natomiast gustuje w futurystycznych klimatach, niech łapie okazję na zabawę przy The Surge.

The Surge za darmo – do kiedy?

Niestety czasu na ogrywanie The Surge nie jest zbyt wiele. Gra została udostępniona do darmowego sprawdzania do czwartku (29 sierpnia), do godziny 19:00 czasu polskiego. Zainteresowani pobiorą plik na Steam.

Siadając przy The Surge wstąpimy w szeregiCREO, megakorporacji ratującej świat. Jak czytamy na karcie gry: W pierwszym dniu pracy w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia tracisz przytomność… i budzisz się w zniszczonej części kompleksu, wyposażony w ciężki egzoszkielet. Roboty zwariowały, a szaleni, wzmocnieni technologicznie współpracownicy i złowroga SI pragną twojej śmierci.

Pokonuj zabójczych wrogów i ogromnych bossów w zaciętych i krwawych walkach wręcz. Atakuj i odcinaj kończyny swoich przeciwników dzięki ultranowoczesnemu systemowi pozyskiwania przedmiotów! Wybieraj uzbrojenie, ulepszaj je, twórz nowe rodzaje broni i pancerzy z części zdobytych na wrogach i zwiększaj swoją siłę, korzystając z oryginalnego systemu rozwoju postaci.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie