The Elder Scrolls Online – graj za darmo na PC, PS4 i Xbox One przez cały tydzień

The Elder Scrolls Online – graj za darmo na PC, PS4 i Xbox One przez cały tydzień
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Kolejna okazja, by poznać świat The Elder Scrolls Online nie wydając ani grosza. Rusza darmowy tydzień z grą.

Najbliższe dni to nie tylko tydzień darmowego strzelania w Rainbow Six Siege. Jeśli wolicie inne klimaty, możecie spędzić czas sprawdzając The Elder Scrolls Online, które od dzisiaj można zasysać za free i ogrywać aż do 3 września.

The Elder Scrolls Online za darmo od 27 sierpnia do 3 września

W ramach darmowego tygodnia sprawdzimy podstawową wersję TES Online, otrzymamy do dyspozycji 4 klasy postaci i odwiedzimy 23 unikalne strefy, wykonując zadania fabularne głównego wątku. To jednak nie wszystko – możemy również wpaść do Morrowind, na rodzinną wyspę Mrocznych Elfów. Sprawdzimy tam pierwszy rozdział opowieści i pomożemy członkowi Trybunału Vivek przywrócić utraconą moc. Ponadto rozpoczniemy własną przygodę w Sezonie Smoka, sprawdzając zadanie Prolog Elsweyr.

Jeśli graliście w The Elder Scrolls Online już wcześniej w ramach darmowych weekendów, będziecie mogli kontynuować zabawę od przerwanego miejsca.

Tutaj znajdziecie odnośniki do pobrania TES Online na PC, PS4 i Xbox One.

Posiadacze konsol Xbox One nie będą musieli posiadać abonamentu Xbox Live Gold, żeby wziąć udział w zabawie. W przypadku użytkowników PlayStation 4, subskrypcja PS Plus nie będzie wymagana.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie