Premiera The Surge – gra w złocie, wsparcie dla PS4 Pro i bonusy za pre-order

Mroczne science-fiction, RPG oraz akcja.

Focus Home Interactive ogłasza, że The Surge, powstające pod skrzydłami studia Deck13, osiągnęło złoty status. Gra zadebiutuje wobec tego bez żadnych opóźnień na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Szykujmy się na 16 maja tego roku!

Dowiedzieliśmy się również, że gra otrzyma specjalne aktualizacje dla PS4 Pro. Pierwsza będzie dostępna w dniu premiery tytułu i zapewni dynamiczne skalowanie do rozdzielczości 4K przy płynności 30 klatek na sekundę. Będziemy mogli również zagrać w natywnej 1080p i 60 fps-ach. Druga łatka ma być dostępna chwilę później, wprowadzając wsparcie dla obrazu HDR.

The Surge można już zamawiać przedpremierowo, zgarniając przy tym ekskluzywne DLC „Specjalny zestaw wprowadzający dla pracowników CREO” zawierający 3 bonusy:

– Unikalny egzoszkielet: Kombinezon CREO PS01;
– Implant mechanicznej przeciwwagi V.0.9 zwiększający obrażenia fizyczne;
– Implant z czujnikiem umożliwiającym odnalezienie sekretnych implantów.

The Surge – bonusy za pre-order

O czym opowiada The Surge?

Witamy w CREO, megakorporacji ratującej świat! W pierwszym dniu pracy w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia tracisz przytomność… i budzisz się w zniszczonej części kompleksu, wyposażony w ciężki egzoszkielet. Roboty zwariowały, a szaleni, wzmocnieni technologicznie współpracownicy i złowroga SI pragną twojej śmierci.

Pokonuj zabójczych wrogów i ogromnych bossów w krwawych walkach wręcz. Atakuj i odcinaj kończyny swoich przeciwników dzięki ultranowoczesnemu systemowi pozyskiwania przedmiotów! Wybieraj uzbrojenie, ulepszaj je, twórz nowe rodzaje broni i pancerzy z części zdobytych na wrogach i zwiększaj swoją siłę, korzystając z oryginalnego systemu rozwoju postaci.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.