Wyciekła mapa z The Sims 5. Cały, otwarty świat

The Sims 5 - cała mapa z gry wyciekła | Newsy - PlanetaGracza
Mobile Newsy PC PS5 Xbox Series

Wygląda na to, że The Sims 5 podobnie jak The Sims 3 zaoferuje otwarty świat. Do sieci wyciekła cała mapa dostępna we wczesnych playtestach gry.

Nowe simsy zapowiadają się ciekawie, bo Maxis zamierza najwyraźniej powrócić do pomysłu z dostępnym otwartym światem niczym w trzeciej części serii. Czy to jednak może się udać?

The Sims 5 i cała mapa w sieci

Electronic Arts bardzo wcześnie zaczęło testować nadchodzącą nową grę z serii dla fanów wirtualnych, paplających w niezrozumiałym języku postaci. Wersja dostępna dla ograniczonej grupy osób jest wyjątkowo wczesna, więc wiele jeszcze może się zmienić. Jeden z graczy, który zyskał dostęp do plików, podzielił się odkryciem całej mapy otwartego świata gry.

Także jest – nie wygląda jak na razie szczególnie szałowo, ale to tylko wczesna koncepcja. Na testach gracze mogą jedynie działać w obrębie strefy zaznaczonej na czerwono. Na Reddicie autor posta podzielił się również innymi odkryciami. Wygląda na to, że całość wzorowana jest na Paryżu, bo w plikach są zdjęcia referencyjne dla deweloperów.

Project Rene [robocza nazwa The Sims 5 – dop. red] wykorzystuje strumieniowanie zasobów i LOD, aby wszystko działało płynnie. Poważnie, ta gra działa przy około 30 klatkach na sekundę na moim Galaxy S9. Oznacza to, że wydajność jest co najmniej solidna, nawet przy pełnym powiększeniu. Nigdzie w plikach gry nie ma ikony interfejsu użytkownika “podróż” (ani niczego podobnego). Nie znaleziono żadnych odniesień do “podróżowania” do innych działek lub lokalizacji.

– wyjaśnia autor wpisu

Te informacje sugerują, że gra faktycznie zaoferuje otwarte miasto, po którym gracz będzie mógł swobodnie się poruszać. Nic nie zostało jednak potwierdzone, więc miejcie to na uwadze. Co ciekawe, finalnie gra ma być całkowicie darmowa.

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/1bq8rdf/project_rene_sims_5_full_map_leaked/

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie