The-Sims-4-Star-Wars

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Sims 4 spotyka Star Wars. Nowy dodatek z datą premiery

Electronic Arts i Lucasfilm zapowiedziały premierę dodatku The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu.

Nowy dodatek będzie w sprzedaży już 8 września i będzie dostępny na PC za pośrednictwem Origin i Steam oraz na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Fabuła The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu dzieje się na odległej planecie na terytorium Zewnętrznych Rubieży, inspirowanej Star Wars: Galaxy’s Edge w Disneylandzie i Walt Disney World Resort.

Simowie będą mogli doświadczyć autentycznych widoków i dźwięków uniwersum Gwiezdnych Wojen, w tym zobaczyć Sokoła Millenium i posłuchać międzygwiezdnych hitów DJa R-3X w Kantynie Ogi. Wyruszą też w różne misje, asystując tak ikonicznym postaciom, jak Rey i Kylo Ren, a także położą ręce na własnym mieczu świetlnym i osobistym droidzie.

W ramach pakietu rozgrywki The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu, Simowie opuszczą swoje domy, aby udać się na planetę Batuu, gdzie będą musieli dokonać wyboru, z którą frakcją podejmą współpracę. Decyzja ta będzie miała poważne konsekwencje, ponieważ działania podejmowane przez graczy doprowadzą do przejęcia kontroli przez wybraną frakcję nad stacją Czarna Iglica.

Simowie będą mogli wesprzeć Rey i Vi Moradiego w ramach dołączenia do Ruchu Oporu, przysiąc lojalność Najwyższemu Porządkowi pod rządami Kylo Rena, lub skupić się na zdobywaniu kredytów u Hondo Ohnaki i jego łotrów. Wyruszając na różne misje, Simowie zwiększą swoją reputację, odblokują nowe artefakty i jedyne w swoim rodzaju ubrania, a nawet dostosują swoje droidy do własnych potrzeb i stworzą najbardziej pożądaną broń uniwersum: miecz świetlny. Po opuszczeniu Batuu i powrocie do domu, gracze będą mogli przywieźć ze sobą niektóre z tych przedmiotów, takie jak np. miecz świetlny, aby cieszyć się nimi z innymi Simami.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się