Tutaj zaoszczędzisz na najnowszym dodatku do The Sims 4. Wyjątkowo ciekawe DLC

The Sims 4 Razem raźniej - najnowszy dodatek kupicie taniej
Newsy PC

The Sims 4 Razem raźniej już zadebiutowało, a Wy macie okazję kupić najnowszy dodatek o więzach rodzinnych i psychologii simów znacznie taniej.

The Sims 4 po przejściu na model free-to-play wcale nie zwolniło tempa. EA co chwilę wydaje nowe dodatki do bestsellerowej swego czasu gry wideo. Simsy są wiecznie żywe, a regularne wsparcie przekonuje do gry kolejnych graczy. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie i wśród wielu dodatków, na szczególne wyróżnienie zasługuje nowy – “Razem raźniej”.

DLC skupia się bodaj na jednym z najciekawszych elementów gry, który do tej pory był niestety pomijany. Tym razem deweloperzy znacznie dopracowali psychologiczną warstwę postaci w grze. Dzięki temu fani psychologii, relacji międzyludzkich (między… simowych?), a nawet i socjologii mają wiele nowych narzędzi do zabawy. Ciężko jest podsumować w skrócie, co tak naprawdę zawiera dodatek. Jego głównym celem jest kompletne przemodelowanie relacji między postaciami i rozbudowanie aspektów ich osobowości.

Wzmacniaj więzi rodzinne, zdobywaj przyjaciół lub wrogów i odkrywaj prawdziwe „ja” swoich Simów z The Sims™ 4 Razem raźniej Dodatek! Sposoby, w jakie Twoi Simowie nawiązują relacje – czy to z członkami rodziny, czy z nowo spotkanymi Simami – ewoluują. Planowane wydarzenia, takie jak nocowanie, oraz niespodziewane etapy, jak kryzys wieku średniego, będą kształtować Twoich Simów i ich relacje.

– obiecują twórcy

Gdzie kupić The Sims 4 Razem raźniej taniej?

Teraz nowe DLC kupicie znacznie taniej. Jeżeli intryguje Was ten opis i sami chcielibyście przekonać się, co tam te Wasze simy skrywają w środku, możecie udać się na Instant-Gaming, gdzie obecnie dodatek przeceniono o 25%.

Kod przeznaczono na PC, a wykorzystacie go na platformie Origin.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie