The Settlers – tak wygląda gameplay

The Settlers – tak wygląda gameplay
Filmiki z gier Newsy PC

Czekacie na nowych Settlersów?

Jeśli jesteście fanami serii The Settlers, to mamy miłą niespodziankę. Producent postanowił pokazać materiał wideo prosto z rozgrywki. Możemy w końcu zobaczyć, jak wygląda budowanie osady, walka, a także część ekonomiczna gry.

Studio Blue Byte planuje tak naprawdę dwie gry z serii. Pierwsza produkcja to pakiet odświeżonych siedmiu wersji całego cyklu The Settlers. Spodziewamy się lepszej oprawy graficznej i być może dodania kilku nowych funkcjonalności. The Settlers History Collection – bo tak nazywa się pakiet – będzie miał premierę 15 listopada. Cena pakietu nie jest znana, ale pierwsza odświeżona część serii jest już do kupienia za 19,90 zł w Uplay.

Właściwa, czyli całkiem nowa gra z cyklu, będzie miała premierę jesienią przyszłego roku. Twórcy zatytułowali ją po prostu The Settlers. Produkcja ma działać na silniku graficznym z The Division i zawierać nowe oraz te sprawdzone już w serii rozwiązania.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie