Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Settlers opóźnione do odwołania. Komunikat Ubisoftu

Dużo czasu czekamy na kolejną odsłonę serii The Settlers i Ubisoft obiecał, że grę zobaczymy jeszcze w tym roku. Niestety, te plany nie są już aktualne.

The Settlers zostało opóźnione do odwołania i choć nie poznaliśmy nowego terminu premiery, bardzo wątpliwe, że produkcja pojawi się w naszych domach jeszcze w tym roku. Na oficjalnej stronie serii pojawił się taki oto komunikat od twórców:

Jest tak wielu fanów The Settlers, którzy kochają wiele różnych aspektów gry. Czy to część ekonomiczną, militarną, wygląd i styl, czy atrakcyjny świat – żeby wymienić tylko kilka. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za opinie i przez ostatnie kilka miesięcy, przeprowadzając playtesty, jedno stało się jasne: podczas gdy jesteśmy na naprawdę dobrej drodze do dostarczenia świetnej gry, naprawdę chcemy zapewnić Wam wyjątkowe wrażenia.

Ponieważ jakość jest naszym głównym priorytetem, chcemy poświęcić więcej czasu na doszlifowanie gry. Dlatego musieliśmy podjąć trudną decyzję, aby odłożyć wydanie tytułu do odwołania. Dodatkowy czas zostanie wykorzystany na słuchanie Waszych opinii i dostarczenie najlepszej możliwej gry The Settlers. Chociaż nie możemy jeszcze podać nowej daty premiery, zapewniamy, że będziemy Cię informować za pośrednictwem The Settlers Alliance i naszych innych kanałów, jak tylko będziemy mogli przekazać dalsze informacje.

Zatem czekamy na jakieś wieści od ekipy pracującej nad nowymi Osadnikami!

Przypominamy, że The Settlers zaoferuje rozgrywkę zarówno typu PvE, jak też PvP, i zawierać będzie trzy tryby: kampanię, potyczkę i grę wieloosobową. Gra oparta jest na autorskim silniku Snowdrop stworzonym przez Ubisoft i wykorzysta nową technologię proceduralnego generowania map obejmującą krajobrazy i misje. Więcej o grze pisaliśmy w tej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się