The Settlers nie umarło. Ubisoft wreszcie przerywa milczenie

The Settlers - grafika
PC

W 2020 roku ogłoszono, że The Settlers zostaje opóźnione na bliżej nieokreślony termin. Od tamtej pory o produkcji było niemal całkowicie cicho i niektórzy zmartwili się, że tytuł został anulowany. Tak się jednak nie stało.

Ubisoft oficjalnie potwierdziło, że wkrótce przerwie niepokojącą ciszę. Firma ma podzielić się kolejnymi informacjami na temat gry już w styczniu przyszłego roku. Dodatkowo przypomniano o możliwości zapisów do przedpremierowych testów gry.

Nowe wiadomości na temat The Settlers pojawią się w styczniu 2022 r. Już teraz zarejestruj się, by mieć szansę zagrać.

– czytamy na stronie Ubisoftu

Podobne ogłoszenie pojawiło się również na Twitterze firmy. Do ujawnienia nowych wieści o powrocie serii gier strategicznych nie pozostało więc wiele czasu.

Nie wiemy, o jakie informacje może chodzić. Być może Ubi wreszcie przedstawi okienko wydawnicze gry. Kto wie, może pojawi się nawet upragniona data premiery? Tak naprawdę wszystko może się wydarzyć.

Możemy być jednak pewni, że gra nie została anulowana i Ubi nadal ją rozwija. Również przypomnienie o nadchodzących (w nieokreślonej przyszłości) testach gry jest pozytywnym sygnałem.

Pierwszy zwiastun The Settlers ujrzeliśmy w 2018 roku na targach Gamescom. Od tamtej pory opublikowano jeszcze parę innych materiałów z produkcji, choć nie było ich zbyt wiele. Miejmy nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą więcej konkretów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie