The Settlers (2022) zostało opóźnione dosłownie na chwilę przed premierą

The Settlers - logo - wioska
PC

W drugiej połowie marca tego roku miała odbyć się premiera gry The Settlers (2022). Niestety, na chwilę przed planowanym debiutem Ubisoft ogłosił opóźnienie swojej produkcji.

Wczoraj na oficjalnym profilu na Twitterze omawianej gry pojawił się wpis twórców o przełożeniu planowanej premiery. Wynika z niego, że deweloperzy po ostatnim okresie beta swojej produkcji są chętni wprowadzić kolejne poprawki w oparciu o otrzymane opinie testujących graczy. Co ważne – nie powiedziano, ile dokładnie będziemy musieli jeszcze czekać do ukazania się The Settlers na rynku. W związku z tym data premiery jest obecnie nieznana, choć gra miała trafić na rynek 17 marca 2022 roku.

Nowi Settlersi to odnowienie koncepcji rozgrywki znanej z pierwszych części tego cyklu sprzed lat. Ubisoft w ostatnim materiale wideo poświęconemu gameplay’owi przekazał informacje na temat kilka ważnych zmian i nowości. Więcej na ich temat możecie przeczytać w tym miejscu.

The Settlers zmierza tylko i wyłącznie na PC. Na ten moment nie są znane plany wydania gry także na innych platformach. Mogłoby to być utrudnione ze względu na specyficzne sterowanie, które ciężko odtworzyć na konsolach.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie