Nowy filmik z The Settlers pokazuje założenia rozgrywki

The Settlers - żołnierze stoją na krańcu góry
PC

Na oficjalnym kanale Ubisoft Polska pojawiło się wideo, które prezentuje główne założenia nowego wcielenia The Settlers. Podczas jego oglądania natraficie na mnóstwo świeżego materiału z rozgrywki.

O wielkim powrocie Settlersów zrobiło się jeszcze głośniej po ostatnim opublikowaniu zwiastuna. Nie trzeba było długo czekać na kolejną dawkę materiałów z gry, które tym razem jeszcze bardziej nakierowują na to, co czeka wszystkich po premierze.

The Settlers zaoferuje 3 tryby rozgrywki – kampanię singleplayer, możliwość rozgrywki przeciwko innym graczom oraz specjalne „niepowtarzalne wyzwania”. Gra posiada 3 dostępne frakcje, które według twórców nie posiadają słabych stron, ale mają różne dodatkowe atuty. Ma to pozwolić na zaoferowanie grającym wybranie tej najbardziej pasującej pod własny styl.

Szczególnie spodobała mi się możliwość poznawania jednocześnie świata i fabuły gry poprzez eksplorację. Jak się okazuje, oddane przez twórców tereny były kiedyś zamieszkane przez inne ludy, jednakże z jakiegoś powodu już ich tam nie ma. Dlaczego? Odpowiedzi na te pytania poznamy wszyscy dopiero po debiucie produkcji.

Premiera The Settlers (2022) odbędzie się 17 marca tego roku. Gra zmierza wyłącznie na PC.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie