The Settlers 2020 na pierwszym gameplay’u. 16 minut rozgrywki

The Settlers 2020 na pierwszym gameplay’u. 16 minut rozgrywki
Filmiki z gier Newsy PC

W końcu możemy spojrzeć na rozgrywkę z nadchodzącej odsłony The Settlers, która powstaje na silniku Snowdrop.

Serwis PCGames udostępnił 16-minutowy gameplay z The Settlers 2020. Gra zostanie napędzona przez Snowdrop – silnik wyprodukowany przez studio Massive Entertainment. Zobaczcie, jak wygląda on w akcji. Choć materiał jest w języku niemieckim, możemy włączyć angielskie napisy.

Najnowsza odsłona serii The Settlers, którą tworzy studio Ubisoft Düsseldorf pod czułym okiem ojca marki, VolkeraWerticha, sięga po najlepsze, zmodernizowane elementy poprzednich części i łączy je z zupełnie nowymi funkcjami i systemami rozgrywki. The Settlers już teraz zamówić można w przedsprzedaży na Uplay PC za pośrednictwem Ubisoft Store i Epic Games Store. Gra będzie dostępna także w ramach Uplay+, usługi abonamentowej Ubisoft.

The Settlers zaoferuje rozgrywkę zarówno typu PvE, jak też PvP, i zawierać będzie trzy tryby: kampanię, potyczkę i grę wieloosobową. Gra oparta jest na autorskim silniku Snowdrop stworzonym przez Ubisoft i wykorzysta nową technologię proceduralnego generowania map obejmującą krajobrazy i misje, dzięki czemu zapewni użytkownikom autentyczną radość z odkrywania, eksploracji i obcowania z czymś wyjątkowym.

Gracze, którzy zanurzą się w kolorowym, otwartym świecie The Settlers, ujrzą piękną oprawę graficzną oraz niezliczone detale składające się na definiujący serię, tętniący życiem styl zwany „wuselig”.

Wśród wyjątkowych elementów, którymi można będzie się cieszyć w nadchodzącej odsłonie The Settlers, znajdą się trzy alternatywne metody osiągania zwycięstwa:

  • Strategia walki – gracze będą walczyć o kontrolę nad całymi armiami złożonymi z różnych oddziałów, które pozwolą im atakować i rozprawiać się z siłami wroga, aby bronić swojego terytorium oraz zdobywać nowe ziemie. Specjalne jednostki, takie jak dowódcy wojskowi, będą miały pozytywny wpływ na wojska.
  • Strategia chwały – gracze wybiorą swojego bohatera, który zmierzy się z wrogami na arenie. Gdy użytkownik zainicjuje pojedynek, na widowni areny zasiądą widzowie obu stron, aby przyglądać się starciu. Zwycięstwo może wywołać niezadowolenie wśród sympatyków pokonanego bohatera, które będzie miało szansę przerodzić się w rewoltę umożliwiającą przejęcie wrogiego terytorium.
  • Strategia wiary – trzecia ścieżka prowadząca do zwycięstwa umożliwi graczom szerzenie wśród osadników wiary, a jej szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie