The Quarry ma zadowolić fanów Until Dawn. Reżyser gry opisuje nowy system rozgrywki

The Quarry - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

The Quarry zapowiadane jest jako świetna pozycja szczególnie dla fanów udanego Until Dawn. Reżyser gry wyjaśnia nowy system rozgrywki.

Serwis SegmentNext przeprowadził wywiad z reżyserem nadchodzącego horroru The Quarry, Willem Bylesem. Poruszono w nim wiele kwestii, o których wiedzieliśmy już wcześniej. Reżyser potwierdził, iż tytuł powinien wystarczyć nam na około 10 godzin zabawy. Przytłaczająca liczba zakończeń ma jednak zachęcić nas do przechodzenia gry wielokrotnie.

Dowiedzieliśmy się także, że w całym swoim jestestwie nadchodząca produkcja ma być świetną pozycją dla fanów Until Dawn. Wydany w 2015 roku horror okazał się wielkim sukcesem. Wypromował Supermassive Games, które od tamtej pory tworzy przede wszystkim serię The Dark Pictures. Tym razem twórcy niejako wracają do korzeni.

The Quarry to perełka dla fanów Until Dawn

Skupiamy się na tym, aby The Quarry stało się horrorem dla nastolatków. Gra jest tworzona przez wiele nagradzanych zespołów, które stworzyły Until Dawn – jeśli byliście fanami tej gry, The Quarry będzie dla Was idealną propozycją. W tym horrorze dla nastolatków znajdziesz mnóstwo humoru i napięcia – naturalne rzeczy, które pojawiają się, gdy dziewięciu nastoletnich opiekunów obozu utknie w letnim obozie na jedną, ostatnią noc!

– wyjaśnia reżyser gry, Will Byles

Nowa produkcja ma zaoferować niewidziany wcześniej system „Death Rewind”. Reżyser gry opisuje, że najpierw będziemy musieli odblokować go poprzez jednorazowe przejście gry. Ci, którzy zdecydowali się na zakup tytułu w Deluxe Edition, dostaną go od samego początku. „Cofnięcie śmierci” polega na umożliwieniu graczowi trzykrotnego (na rozgrywkę) przewinięcia śmierci którejś z postaci. Dzięki temu będziemy mogli wypróbować inny wybór, dzięki któremu być może dana postać przeżyje.

Twórca oczywiście podkreśla, że dzięki obecnej generacji udało im się wznieść warstwę wizualną na zupełnie nowy poziom. Ponadto skorzystali z nowoczesnych funkcji DualSense, choć nie znamy jeszcze konkretów w tej kwestii.

W grze pojawi się sporo cenionych aktorów z horrorów jak choćby David Arquette, Ted Raimi czy Lin Shaye. Twórcy ponoć od samego początku wymarzyli sobie właśnie taką obsadę. The Quarry zostało niedawno ozłocone, a premiera gry zaplanowana została na 10 czerwca 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie