W jednej z głównych ról w The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me obsadzono popularną aktorkę

The Dark Pictures_ The Devil in Me
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W głównej roli The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me pojawi się Jessie Buckley. Amerykańską aktorkę będziemy mogli również obejrzeć w nadchodzącym horrorze filmowym.

Supermassive Games faktycznie stawia na gwiazdy!

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me z dobrym początkiem

Kolejna część marki The Dark Pictures jeszcze nie wyszła, ale już teraz mamy co do niej dość wysokie oczekiwania. Wszystko przez ogłoszenie dotyczące obsady produkcji. W jedną z głównych ról wcielić się ma popularna hollywoodzka aktorka Jessie Buckley.

No dobra – być może niektórym z Was to nazwisko nie dźwięczy zbyt szczególnie w głowie. Spieszę jednak wyjaśnić, iż różne kreacje aktorki mogliśmy podziwiać m.in. w serialu Czarnobyl, Tabu czy Fargo. Do tego zagrała w dość głośnych filmach pokroju „Może pora z tym skończyć” lub „Córka”.

Buckley pojawi się również w nadchodzącym horrorze od Alexa Garlanda, twórcy m.in. Ex Machiny. W filmie Men wcieli się w rolę głównej bohaterki, a najnowszy zwiastun filmu wylądował niedawno w sieci. To, rzecz jasna, niejedyny nadchodzący horror z gwiazdą.

I choć nadchodzące The Devil In Me nie jest filmem, a grą, grać się będzie jak w interaktywny film – z tego właśnie znane są produkcje Supermassive. Trzecia część cyklu horrorów od twórców Until Dawn zadebiutuje już w tym roku. W sieci od dawna znajdziemy zwiastun pokazujący palącego papierosa… trupa. Klimatycznie, nie powiem.

Oczywiście nie tylko Buckley pojawi się w grze. Zapewne podobnie jak w poprzednich grach z serii, także i tym razem wcielimy się w całe grono postaci. Tym razem będziemy musieli przetrwać w hotelu z panoszącym się po nim seryjnym mordercą, dla którego zabijanie to sztuka. A tak przynajmniej wnioskuję z najnowszego plakatu.

Deweloperzy mają w zanadrzu jeszcze drugą pozycję, czyli nadchodzące The Quarry. I choć gry z cyklu The Dark Pictures raczej mają nierówny poziom i same w sobie odstają od uwielbianego Until Dawn – The Quarry nie będzie powiązane z serią. Być może oznacza to postawienie na więcej autorskich pomysłów i wyjście poza dotychczasowe granice. O The Quarry przeczytacie więcej w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie