The Quarry poraża liczbą zakończeń. Powodzenia w robieniu „calaka”

The Quarry - zrzut ekranu
Newsy PS4 PS5 Xbox Series XOne

The Quarry to nowa gra twórców The Dark Pictures Anthology. Widzieliśmy już nawet długi pokaz rozgrywki, a teraz ujawniono kolejny istotny konkret.

Reżyser produkcji ujawnił, że tytuł posiada aż 186 zakończeń. Tak, dobrze przeczytaliście: sto osiemdziesiąt sześć różnych finałów. Oczywiście w przypadku niektórych endingów doświadczymy raczej kosmetycznych zmian.

Opracowaliśmy 186 różnych zakończeń dla tych postaci, nie tylko żywych czy martwych… historie, które przeżywają po drodze, są bardzo zróżnicowane.

– powiedział reżyser gry, Will Byles, w rozmowie z IGN

Przypominam, że The Quarry nie będzie też krótkim tytułem. Jego ukończenie może zająć nawet 10 godzin, więc jeśli myśleliście o zobaczeniu każdej możliwej wersji finału, lepiej dobrze to przemyślcie… albo weźcie sobie kilka miesięcy wolnego w pracy lub szkole.

Warto jednak wspomnieć, że gra ma zaoferować też pewne ułatwienie dla graczy, którzy chcą doświadczyć historii bez angażowania się w rozgrywkę czy wybory fabularne. Twórcy przygotowali specjalny tryb, który sprawi, że w tytuł ten będzie można „pograć” dosłownie jak w długi film. Jeśli jednak zależy Wam na interaktywności, ale nie tak zaawansowanej, jak proponują twórcy, będziecie mogli – na przykład – wyłączyć sekwencje quick time event lub segmenty ze strzelaniem z broni palnej.

The Quarry ukaże się 10 czerwca. Zagramy (lub obejrzymy) na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie