The Quarry w złocie. Ostatnia prosta do premiery

The Quarry - przestraszona bohaterka
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy z Supermassive Games poinformowali, że ich nadchodzący horror – The Quarry – osiągnął status gold.

Autorzy Until Dawn i serii The Dark Pictures (tej z miłym panem Kuratorem) ogłosili w mediach społecznościowych, że ich najnowszy projekt dotarł do etapu gold. Oznacza to, że wszelkie prace nad tytułem zostały sfinalizowane i premiera The Quarry jest niezagrożona. Przy okazji Supermassive Games przypomniało, że horror zadebiutuje już za sześć tygodni.

Wcielimy się w grupę nastoletnich opiekunów, którzy pod koniec obozu dla dzieci urządzą sobie pożegnalne przyjęcie. Oczywiście, jak to w przypadku tego typu opowieści bywa, w pewnym momencie sprawa „nieco” się skomplikuje; wjadą siły zła i takie tam.

Tytuł zapowiada się intrygująco, zwłaszcza biorąc pod uwagę dotychczas ujawnione fakty na jego temat. Niedawno dowiedzieliśmy się chociażby, że scenariusz do The Quarry jest długi – zajmuje 1000 stron. A poza tym produkcja ma zaoferować 186 różnych zakończeń.

Horrorek ukaże się w sklepach już 10 czerwca, trafiając na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One i Xboksa Series X/S. Jeśli chodzi o wersję blaszakową, to pod tym adresem zobaczycie wymagania sprzętowe.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie