Na premierę The Quarry nie dostaniemy całej zawartości. Na osłodę mamy nowy gameplay

Na premierę The Quarry nie dostaniemy całej zawartości. Na osłodę mamy nowy gameplay
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

The Quarry to faktycznie Until Dawn 2 – nasuwa się po obejrzeniu nowego materiału z rozgrywki. Niestety, nie wszystkie wieści są równie dobre.

Deweloperzy z Supermassive Games od dłuższego czasu zajęci byli produkowaniem kolejnych gier z serii The Dark Pictures. Te jednak, choć niezłe, z pewnością nie dorównywały magnum opus twórców, czyli Until Dawn. Rewelacyjny campowy slasher okazał się wielkim hitem. Fani z pewnością wyczekiwali kontynuacji i w pewien sposób się jej doczekali. The Quarry bardzo przypomina kontynuację świetnego horroru, ale w nieco innym klimacie, z pozoru bliższym „Piątkowi 13go”. Zresztą sami twórcy mówili, że ich nowa gra to niejako duchowy spadkobierca UD.

Zanim jednak przejdę do innych rewelacyjnych wieści, muszę trochę Was zasmucić. Twórcy w komunikacie na Twitterze opisują, że na premierę dostaniemy całą zawartość dla jednego gracza i możliwość grania lokalnie w kooperacji. Niestety nie pojawi się sieciowy tryb multiplayer. Deweloperzy wyjaśniają to chęcią „dostarczenia jak najlepszego doświadczenia” dla graczy.

The Quarry na nowym zapisie rozgrywki z komentarzem

Tytuł zadebiutuje więc 10 czerwca, ale na tryb multiplayer przyjdzie nam trochę poczekać. Na szczęście twórcy zobowiązali się do wydania go w formie bezpłatnej aktualizacji do 8 lipca. Niecały miesiąc to niewielka cena za poprawiony i działający tryb (oby!). Na tym na szczęście smutne wieści się kończą, bo Supermassive opublikowało także zupełnie nowy zapis rozgrywki.

Na gameplayu zobaczymy wszystkie najważniejsze założenia gry, ale raczej w tej kwestii nie ma rewolucji. To znów tytuł „w stylu Supermassive”, który oferuje trochę nowości, ale raczej nie wpłyną one tak mocno na samą rozgrywkę. Pojawią się dodatkowe możliwości dostosowania gry pod siebie, w tym nawet tryb, w którym The Quarry okaże się jednym, długim filmem. Największą siłą produkcji wydaje się jednak klimat letniego obozu dla nastolatków, grafika i iście gwiazdorska obsada. Znani aktorzy pojawią się też w kolejnej grze studia, czyli The Dark Pictures: The Devil in Me.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie