The Order: 1886 – w końcu gameplay oraz nowy trailer

The Order: 1886 – w końcu gameplay oraz nowy trailer
Hot! Newsy PS4
The-Order-1886Nowa gra ze studia Ready At Dawn ma nam pokazać, co tak naprawdę potrafi PlayStation 4.
The Order: 1886 pojawi się jedynie na stacjonarnej konsoli Sony. Akcja gry przeniesie nas wprost na mroczne ulice Londynu, ale nie te współczesne, tylko z epoki wiktoriańskiej. Całość zostanie oblana gęstym, steampunkowym sosem. Krótki gameplay, który dzisiaj zawitał do sieci, prezentuje przede wszystkim doskonałą grafikę, jaką przyjdzie nam podziwiać podczas rozgrywki. Szkoda, że nie pokazano w nim nieco więcej akcji. Możemy jednak podejrzeć, jak nasz bohater korzysta z naturalnych elementów terenu, za którymi bez problemu się skrywa. Mamy również pokaz walki wręcz, w którą wpleciono sekwencje Quick Time Event.

The Order: 1886 - gameplay. Jak się Wam podoba?

Oprócz tego, że pod względem wizualnym The Order: 1886 zapowiada się bardzo dobrze, nie wiemy za dużo o samej produkcji. Z udostępnionych dotychczas informacji wynika, że rozgrywka będzie liniowa oraz nafaszerowana przerywnikami QTE. Według twórców będą one jednak nieco inne od tych, do których przywykliśmy. Jeśli spóźnimy się z wyklikaniem danej sekwencji, nie spotka nas GAME OVER. Po prostu akcja potoczy się inaczej. Powyższy materiał to nie wszystko. Na oficjalnym blogu PlayStation pojawił się dzisiaj trailer The Order: 1886 - choć przypomina raczej zapowiedź filmu niż gry video.

The Order: 1886 - zwiastun przedstawiający zarys fabuły

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie