The Order: 1886 skończymy w 5 godzin? Twórcy odnoszą się do sprawy

0 komentarzy

Czyżby tytuł od Ready at Dawn był aż tak krótki?

Premiera The Order: 1886 nastąpi 20 lutego, lecz niektóre osoby miały już przyjemność pograć, a nawet ukończyć całą kampanię fabularną. Jedną z nich był gracz skrywający się za nickiem wMikkel, który zdobył trofeum dotyczące przejścia całej kampanii w 4 godziny i 52 minuty. Informacja wyszła na światło dzienne za pośrednictwem PSNProfiles, gdzie można podejrzeć trofea innych graczy.

Rozpoczęła się oczywiście wrzawa, że The Order: 1886 można ukończyć w niecałe 5 godzin. Nie trzeba chyba dodawać, że nie wygląda to zbyt dobrze zwłaszcza w przypadku tytułu, który nie ma trybu online dla wielu graczy.

wMikkel postanowił wyjaśnić na forum PSNProfiles, że fakt uzyskania trofeum za zaliczenie kampanii w tak krótkim czasie wcale nie oznacza, że właśnie tyle potrzeba na skończenie całej gry. – Nie otrzymałem pierwszego trofeum na samym początku rozgrywki, lecz nie mogę również zdradzić, po jakim czasie je zdobyłem. Na pewno nie było to 5 godzin! – tłumaczy wMikkel. Dodał również, że grał bardzo długo, zanim na jego koncie zagościło pierwsze osiągnięcie.

Jeden z użytkowników serwisu Facebook zapytał o całą sprawę dyrektora ds. technologii w Ready At Dawn. Czy wszystko da się skończyć w 5 godzin? To bardzo dziwne w przypadku gry bez trybu multiplayer. Andrea Pessino odpowiedział krótko, lecz treściwie: Rzeczywiście dziwne i również nieprawdziwe.

The-Order-1886

Według wcześniejszych nieoficjalnych doniesień, które pochodzą od branżowego insidera Shinobi602, na przejście The Order: 1886 poświęcimy od 8 do 10 godzin. Jeśli będziemy chcieli wycisnąć z produkcji wszystkie soki i zwiedzić każdy zakamarek, czas gry zwiększy się do około 12 godzin.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się