Ile zajmie przejście The Order: 1886? “Recenzenci będą bezlitośni”

Czekacie na wielką przygodę w Londynie epoki wiktoriańskiej?

Branżowy insider Shinobi602 – którego słowa nie raz się sprawdzały – sypnął tym razem kilkoma szczegółami dotyczącymi nadchodzącej gry od studia Ready at Dawn. Tajemnicza persona pisze na forum NeoGAF, że na przejście The Order: 1886 poświęcimy od 8 do 10 godzin. Jeśli będziemy chcieli wycisnąć z produkcji wszystkie soki i zwiedzić każdy zakamarek, czas gry zwiększy się do około 12 godzin.


Shinobi602 twierdzi również, że recenzenci mogą być trochę bezlitośni dla The Order: 1886. Insider uważa, że grze oberwie się za niewystarczającą innowacyjność, liniowość oraz za to, iż nie mamy do czynienia z typowym TPS-em.

Wyjaśnił również, że zatłoczone lokacje, z dziesiątkami postaci niezależnych, będą w grze rzadkością. Odwiedzimy kilka takich miejsc, lecz zazwyczaj na ekranie nie uraczymy zbyt wielu NPC-ów.

To, co przemawia za tytułem zespołu Ready at Dawn, to z pewnością klimat oraz wciągająca fabuła. Shinobi602 tłumaczył na wspomnianym forum, że co prawda nie grał w The Order: 1886, lecz twórcy wiele mu pokazali. Przeprowadził też z nimi sporo rozmów na temat gry. Oczywiście nie oznacza to, że jego informacje znajdą i tym razem potwierdzenie.

Przypominamy, że data premiery The Order: 1886 została ustalona na 20 lutego tego roku. Gra powstaje jedynie na PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet