PlayStation może szykować grunt pod powrót The Order: 1886

The Order 1886 - grafika
PS4 PS5

The Order: 1886zadebiutowało w 2015 roku i do dziś może robić wrażenie pod kątem oprawy. Gra nie przyjęła się jednak ciepło i do dziś nie otrzymaliśmy kontynuacji. Teraz pojawiła się iskierka nadziei na powrót.

Na stronie WIPO pojawił się dokument potwierdzający, że PlayStation odnowiło znak towarowy The Order: 1886 w Ameryce Północnej. Aktualnie firma czeka na zatwierdzenie aplikacji, ale mało prawdopodobne, aby została ona odrzucona.

Nie możemy wykluczyć, że marka powróci, choć równie dobrze może to być standardowe działanie wydawcy mające na celu obronę swojej marki. Nie ma co jednak ukrywać, że powrót The Order byłby zaskoczeniem.

Przypomnę, że gra zakończyła się cliffhangerem sugerującym, że powstanie kontynuacja. Niestety, takowa do dziś się nie pojawiła, a tworzące grę studio Ready at Dawn zostało przejęte przez Facebooka. Marka pozostaje jednak w rękach PlayStation.

Jeśli The Order: 1886 otrzyma kontynuację, będzie to dość nieoczekiwany ruch ze strony Sony. Gra nie zebrała zbyt wysokich ocen i rzekomo nie sprzedała się też zbyt dobrze. Oba te czynniki teoretycznie dyskwalifikują markę w oczach wydawcy. Wszystko może się zdarzyć, ale na razie nie nastawiałbym się pozytywnie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie