Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

The Mandalorian. Parodia serialu przedstawia jak wychować Baby Yodę

W parodii The Mandalorian Din Djarin mierzy się z problemem opieki nad Baby Yodą.

Mandalorianin na zabawnym filmiku musi zadbać o małego przedstawiciela obcej rasy. Łowca nagród karmi swoją pociechę, wykazując się nadzwyczajną cierpliwością. Przebieranie pieluch malca również nie jest przyjemną czynnością. Zwłaszcza, że jak stwierdza bohater, żadne opancerzenie nie jest w stanie go uchronić przed zapachem wydobywającym się z pieluchy.

Materiał został zmontowany bardzo profesjonalnie. Wrażenie robi zbroja, którą przywdziewa Din Djarin, ciekawy pomysł na scenariusz i gra aktorska. Łatwo utożsamić się z protagonistą, który poza zapewnieniem środków do życia, w pełni poświęca się by jego szkrab był szczęśliwy.

Odcinki drugiego sezonu The Mandalorian zostały udostępnione na platformie Disney+. Usługa niestety jest obecnie niedostępna w naszym kraju. Miłośnicy filmowego widowiska posiłkują się więc nieoficjalnymi źródłami, by obejrzeć serial.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się