The Last Of Us – widzicie różnice między grafiką na PS3 a PS4?

0 komentarzy

Poprawiony survival horror od twórców serii Uncharted zadebiutuje na PlayStation 4 już niebawem. Data premiery została zdradzona podczas targów E3. Jak gra wypada na tle wersji sprzed roku?

Serwis GameSpot postanowił przeanalizować, jak nowe The Last Of Us prezentuje się na konsoli nowej generacji w porównaniu ze starszą edycją. Na pierwszy rzut oka widać ostrzejszą grafikę na PS4 oraz lepsze tekstury. Jeśli nie boicie się spoilerów (porównanie niestety je zawiera), zapraszamy do oglądania!

The Last of Us: Remastered przeniesie nas w niedaleką przyszłość. Znajdziemy się w świecie, w którym rasa ludzka została zdziesiątkowana przez tajemniczą zarazę.

Podczas tej gry akcji z akcentami przygodowymi będziemy śledzić losy dwójki bohaterów. Joel ma ponad 40 lat i jest przemytnikiem broni. Ellie to nastolatka bez rodziców. Zadaniem gracza będzie utrzymanie bohaterów przy życiu w pozbawionej skrupułów rzeczywistości.

Targi E3 2014 – wiadomości i nadchodzące gry. Wszystko w jednym miejscu

The Last Of Us – porównanie grafiki z wersji PS3 i PS4

 

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się