Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial The Last of Us. Twórca gry będzie pracował przy jego tworzeniu

Jak widać serial The Last of Us powstaje. Neil Druckmann zaangażuje się w pracę nad jego powstawaniem.

Reżyser i scenarzysta, będący wiceprezesem studia Naughty Dog, zostanie producentem wykonawczym ekranizacji przygód Joela i Ellie. Ta sama funkcja przypadła Carolyn Strauss, która tworzyła dotychczas seriale: Gra o tron oraz Czarnobyl. Warto przypomnieć, że Johan Renck miał współdziałać przy realizacji odcinka pilotażowego. Najnowsze informacje nie sugerują jednak, że ma być zaangażowany w proces powstawania widowiska.

Pierwszy sezon serialu został zamówiony przez stację HBO. Zarówno Francesca Orsi, będąca wiceprezesem wykonawczym HBO Programming, jak Jeff Frost zajmujący pozycję prezesa Sony Pictures Television są zadowoleni ze współpracy. Fani powinni spodziewać się epickiego oraz angażującego scenariusza. Produkcja ma się spodobać zarówno entuzjastom IP jak i osobom, które dotychczas nie miały styczności z serią.

Pierwsze pogłoski wskazują, że przedstawiona fabuła ma bazować na wydarzeniach z pierwszej części gry. Czekamy na informacje kiedy ukaże się serial The Last of Us.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się