The Last of Us najczęściej piraconym serialem 2023 roku. Nikt nie mógł się oprzeć!

Serial The Last of Us z drugim sezonem później. HBO potwierdza
Filmy i seriale Newsy

The Last of Us to serial, który przez wielu został okrzyknięty jednym z najlepszych w ciągu mijającego roku. Faktycznie, produkcja HBO oparta na popularnej grze wideo cieszyła się dużym uznaniem nie tylko graczy, ale i innych miłośników tego medium. Ostatecznie serial odniósł również sukces tam, gdzie teoretycznie jest to nielegalne…

The Last of Us z popularnością wśród piratów

Z rankingami „najlepszych” i „najgorszych” gier czy seriali można się zgadzać, lub też nie. Bezwzględne są jednak statystyk i dane, z którymi dyskusja może okazać się bezcelową. A o nich właśnie mowa z okazji podsumowywania 2023 roku. Okazuje się bowiem, że tegoroczny hit od HBO, czyli serial The Last of Us był najczęściej piraconą produkcją tego roku. Zaskoczeni?

Nie popieramy oczywiście korzystania z torrentów czy innych stron z nielegalnymi dobrami cyfrowymi, jednak taka popularność o czymś świadczy. Faktycznie, przygody Ellie i Joela cieszyły się ogromnym wzięciem zarówno abonentów serwisu streamingowego HBO MAX, jak i również tych, którzy niekoniecznie chcieli płacić. To chyba ostateczne podsumowanie hype’u, który narodził się wokół produkcji.

A jak wy oceniacie ten serial? Wielu fanów pierwowzoru, czyli gry uznało to za świetną ekranizację. Serial był dość wierny fabule gry, a do tego wprowadził kilka rzeczy „od siebie”. Nie ma tu jednak mowy o braku poszanowania dla oryginału. Pod tym względem twórcy zdecydowanie stanęli na wysokości zadania.

Pozostaje nam czekać na drugi sezon, bo zapowiada się wyśmienicie!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie