The Last of Us odegrane przez aktorów na żywo? Szykujcie się na One Night!

Zobaczymy historię Ellie oraz Joela w realnym świecie.

Niestety nie całą, a jej wybrane fragmenty, które zostaną odegrane przez aktorów w przyszły wtorek, 28 lipca, na scenie Broad Stage w Santa Monica.


Fani konsolowej wersji The Last of Us usłyszą znajome głosy. W spektaklu wystąpią bowiem znani z gry Troy Baker (Joel), Ashley Johnson (Ellie), Merle Dandridge (Marlene), Hana Hayes (Sarah) i Annie Wersching (Tess). Całość wyreżyseruje Neil Druckmann.

To jednak nie koniec powiązań między wirtualnym, a prawdziwym (jeśli można tak powiedzieć) The Last of Us. Podczas odgrywanych scen muzyka nie będzie odtwarzana z dysków twardych, lecz również grana na żywo. Wystąpi sam Gustavo Santaolalla, czyli autor motywów muzycznych znanych z gry.

Wejściówki na przedstawienie są rozdawane za darmo (zainteresowanych odsyłamy tutaj). Jeśli ktoś będzie za tydzień w Santa Monica, powinien skorzystać z takiej okazji bez namysłu. Zdecydowanej większości z nas zostaje jednak transmisja spektaklu na żywo, którą zobaczycie poprzez Twitch, YouTube oraz PlayStation Network.

The Last of Us podbiło serca graczy w zeszłym roku na PlayStation 3. Teraz odświeżona wersja gry wyjdzie na PS4. Premiera The Last of Us: Remastered już 29 lipca. Kto nie widział wczorajszej galerii – 42 nowe screeny! – zapraszamy tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet