The Last of Us 2 – zegarek Joela pokazuje datę premiery?

Deweloper prezentuje kolejną animację przed jutrzejszym pokazem The Last of Us 2, a gracze doszukują się w niej daty premiery gry.

Naughty Dog nie pozwala nam się nudzić przed nadchodzącą prezentacją The Last of Us 2. Dopiero co pisaliśmy o trzech mini teaserach pokazu, a już deweloper publikuje kolejny i można powiedzieć, że najbardziej intrygujący. Czyżby zawierał datę premiery gry?

The Last of Us 2 – premiera na Walentynki?

Zerknijcie na poniższy gif, na którym widzimy zegarek Joela. Bohater dostał go od córki na samym początku pierwszego TLoU, lecz teraz mechanizm został uszkodzony, a wskazówki zatrzymały się tuż przed 14:15, zatem pokazują 2:14 PM. Gracze już spekulują, że jest to data premiery The Last of Us 2 – 14 lutego 2020 roku, czyli na przyszłe Walentynki. Jest to piątek, zatem dzień, w którym deweloperzy często wypuszczają swoje nowe gry. Sądzicie, że nie jest to nadinterpretacja i rzeczywiście możemy szykować się na luty?

Jeśli data premiery TLoU 2 to pierwsza wiadomość z tweeta, to drugą jest kolejne potwierdzenie, że Joel powraca. Wciąż nie widzieliśmy jego wizerunku, lecz skoro jest już zegarek, to może na jutrzejszym pokazie zobaczymy jego właściciela? Przypominamy, że gra zostanie zaprezentowana podczas nowego odcinka State of Play. Pokaz rozpocznie się 24 września o godz. 22:00 czasu polskiego.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: