The Last of Us 2 w złocie. Wiadomość od dyrektora serii

The Last of Us 2 w złocie. Wiadomość od dyrektora serii
Newsy PS4

Dobra nowina dla fanów The Last of Us. Twórca serii, Neil Druckmann, poinformował właśnie, że sequel otrzymał status gold. Oznacza to, że gra jest już ukończona i gotowa do sprzedaży.

W opublikowanym ostatnio na YouTube’ie ogłoszeniu Neil Druckmann powiedział, że TLoU 2 jest już gotowe i za kilka tygodni gracze będą mieli okazję osobiście poznać tę produkcję. Finalne szlify gra otrzymała oczywiście w sposób zdalny, bo twórcy pracowali z domów.

Jednocześnie reżyser określił Part II „najbardziej ambitną grą w historii studia” i pocieszył osoby, które natrafiły na krążące ostatnio po internecie spoilery zdradzające fabułę – zdaniem Neila Druckmanna, nie jest ważne, co ktoś widział lub słyszał, bowiem nic nie może równać się z indywidualnym doświadczeniem tego tytułu.

Pierwsza odsłona The Last of Us zadebiutowała w 2013 roku. Wielu graczy do tej pory uznaje ją za najlepszą dotąd powstałą produkcję na PlayStation. Part II miało zadebiutować na PS4 już pod koniec maja, ale niedawno twórcy poinformowali, że ze względu na problemy logistyczne zmuszeni są przesunąć datę premiery. Ostatecznie survival z Ellie i Noelem trafi do graczy 19 czerwca.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie