The Last of Us 2 premiera

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Last of Us 2 – Sony prezentuje specjalny filmik na 2. rocznicę ujawnienia gry

Dokładnie dwa lata temu zobaczyliśmy pierwszy zwiastun The Last of Us 2. Sony postanowiło uczcić rocznicę nowym materiałem wideo z reakcjami fanów.

4 grudnia 2016 roku na koniec imprezy PlayStation Experience Sony wraz z Naughty Dog odpalili prawdziwa bombę – zwiastun ujawniający The Last of Us 2. Po dwóch latach od tego wydarzenia nadal nie znamy daty premiery gry i niewykluczone, że pojawi się ona dopiero na premierę PS5 (oczywiście będzie wersja na PlayStation 4).

Dzisiaj możemy spojrzeć na filmik prezentujący dwuletni zwiastun wzbogacony o reakcje fanów, którzy nagrywali swoje wrażenia podczas wspomnianej imprezy. Wiadomo – jest w tych emocjach nieco przesady, lecz kto z nas nie przeżywał (na swój sposób) tamtych pięknych chwil.

Wiedźmin 3 – erotyczny sen Shani na zmysłowym cosplay’u

Przypominamy, że w tym roku PlayStation Experience zostało anulowane, Sony nie pojawi się również na E3 2019 i nie zamierza wprost tłumaczyć, dlaczego podjęto takie decyzje. Można się tylko domyślać, że Japończycy szykują się do efektownego ujawnienia PlayStation 5.

The Last of Us 2 – reakcje fanów

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%