The Last of Us 2 – najtrudniejsza i najbardziej chwytająca za serce scena nagrana

The Last of Us 2 – najtrudniejsza i najbardziej chwytająca za serce scena nagrana
Newsy PS4

Neil Druckmann chwali się najnowszymi dokonaniami z planu gry The Last of Us 2.

Neil Druckmann wrzucił na Twittera wiadomość, która z pewnością ucieszy osoby czekające na The Last of Us 2. Deweloper donosi, że ostatni tydzień był wyjątkowy dla gry, ponieważ w studiu motion-capture aktorzy nakręcili jedną z najtrudniejszych i najbardziej chwytających za serce scen w swojej karierze.

Na dołączonym zdjęciu widzimy aktorkę wcielającą się w Ellie oraz jej towarzyszkę. Czy będzie romantycznie/nostalgicznie? Twarze dziewczyn zdają się potwierdzać taki scenariusz. Możemy wyobrazić sobie, że scena odgrywa się w lesie, przy ognisku tuż po zmroku. Ciekawe, o czym rozmawiają, jakimi emocjami się z nami podzielą… Możliwe, że tak ważna scena nie zostanie ujawniona przed premierą i dopiero sami, z padem w dłoniach, przeżyjemy to, co szykuje dla nas Naughty Dog.

Premiera The Last of Us 2

Premiera The Last of Us 2 PlayStation Music oraz włoski Amazon stawiają właśnie na rok 2019 powinna nastąpić w przyszłym roku. Póki co jest to nieoficjalna informacja, lecz . To ostatnie źródło podało nawet konkretną datę premiery, lecz raczej jest to zwykły placeholder.

Naughty Dog milczy na temat daty premiery The Last of Us 2, lecz mamy poważne podstawy by stwierdzić, że tytuł jest już na ostatniej prostej. Deweloper zamieścił bowiem na Twitterze informację, że poszukuje osób do sprawdzenia lokalizacji gry, w tym polskiej.

Czy biegle władasz językiem niemieckim, koreańskim, polskim lub chińskim? Chcesz dołączyć do naszego niesamowitego zespołu QA i pomóc w stworzeniu The Last of Us II? Szukamy testerów lokalizacji, a także innych pracowników do działu kontroli jakości – brzmi komunikat.

Skoro Naughty Dog bierze się za sprawdzanie lokalizacji, to musi być ona gotowa i wymaga skontrolowania przez kolejny zespół ludzi, by wyeliminować ewentualne wpadki językowe. Pracownicy kontroli jakości zadbają również, by The Last of Us 2 było pozbawione błędów na premierę. Takich prac nie wykonuje się w połowie tworzenia gry!

The Last of Us 2 – darmowy motyw PS4

Przy okazji przypominamy, że Sony udostępniło w PlayStation Store darmowy dynamiczny motyw The Last of Us 2Więcej o tym temacie pisaliśmy w tej wiadomości. Znajdziecie tam filmik prezentujący motyw oraz link do pobrania.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie