Premiera The Last of Us 2. Najpierw PlayStation Music, teraz kolejne źródło podaje ten sam rok

The Last of Us 2 premiera
Newsy PS4

Premiera The Last of Us 2 będzie wielkim wydarzeniem. Kontynuacja hitu od Naughty Dog nie doczekała się niestety oficjalnej daty premiery, lecz możemy strzelać, że zagramy już w przyszłym roku.

Premiera The Last of Us 2

Czekacie na kolejne spotkanie z Ellie? Premiera The Last of Us 2 nastąpi w 2019 roku – podaje włoski Amazon, który zaktualizował kartę tytułu. Pojawiła się na niej nawet konkretna data premiery – 29 marca 2019 roku – lecz jest to najpewniej zwyczajny placeholder.

Ciekawe jest jednak to, że tak duża sieć jak Amazon decyduje się pod koniec roku na aktualizację daty premiery, wskazując pierwszy kwartał 2019 roku. Możliwe, że włosi coś wiedzą, a aktualizacja zakładki nie jest przypadkowa.

Premiera The Last of Us 2

Przypominamy, że również według PlayStation Music premiera The Last of Us 2 nastąpi w 2019 roku. Pisaliśmy o tym już we wrześniu. Taka informacja pojawiła się przy każdym z utworów składających się na soundtrack TLoU 2. Notka brzmi: Music from The Last of Us Part II (2019) published by Sony Interactive Entertainment.

Nie jest to oczywiście do końca pewna informacja i trzeba czekać cierpliwie na ogłoszenie daty premiery przez Naughty Dog. Rok 2019 wydaje się jednak bardzo realny biorąc pod uwagę fakt, że pod koniec 2017 roku deweloperzy twierdzili, że gra jest gotowa mniej więcej w 50 procentach.

Kiedy możemy doczekać się oficjalnego komunikatu z datą premiery The Last of Us 2? Sony niestety nie pojawi się na E3 2019, zatem prawdopodobnie Japończycy zorganizują jakieś specjalne wydarzenie, podczas którego sypną konkretami.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie