Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Last of Us 2 na ostatniej prostej. Poszukiwane osoby do sprawdzenia polskiej lokalizacji

Premiera The Last of Us 2 nastąpi prawdopodobnie w 2019 roku. Naughty Dog już zabiera się do sprawdzenia lokalizacji gry.

Premiera The Last of Us 2 PlayStation Music oraz włoski Amazon stawiają właśnie na rok 2019 powinna nastąpić w przyszłym roku. Póki co jest to nieoficjalna informacja, lecz . To ostatnie źródło podało nawet konkretną datę premiery, lecz raczej jest to zwykły placeholder.

Premiera The Last of Us 2

Naughty Dog milczy na temat daty premiery The Last of Us 2, lecz mamy poważne podstawy by stwierdzić, że tytuł jest już na ostatniej prostej. Deweloper zamieścił bowiem na Twitterze informację, że poszukuje osób do sprawdzenia lokalizacji gry, w tym polskiej.

Czy biegle władasz językiem niemieckim, koreańskim, polskim lub chińskim? Chcesz dołączyć do naszego niesamowitego zespołu QA i pomóc w stworzeniu The Last of Us II? Szukamy testerów lokalizacji, a także innych pracowników do działu kontroli jakości – brzmi komunikat.

Skoro Naughty Dog bierze się za sprawdzanie lokalizacji, to musi być ona gotowa i wymaga skontrolowania przez kolejny zespół ludzi, by wyeliminować ewentualne wpadki językowe. Pracownicy kontroli jakości zadbają również, by The Last of Us 2 było pozbawione błędów na premierę. Takich prac nie wykonuje się w połowie tworzenia gry!

The Last of Us 2 – darmowy motyw PS4

Przy okazji przypominamy, że Sony udostępniło w PlayStation Store darmowy dynamiczny motyw The Last of Us 2. Więcej o tym temacie pisaliśmy w tej wiadomości. Znajdziecie tam filmik prezentujący motyw oraz link do pobrania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%