The Last of Us 2 bez multiplayera, wynika z pudełka od konsoli PS4 Days of Play Edition

The Last of Us 2 bez multiplayera, wynika z pudełka od konsoli PS4 Days of Play Edition
Newsy PS4

Pierwsza część The Last of Us umożliwiała rozgrywki sieciowe, jak zresztą wiele innych gier, które od lat serwuje nam Naughty Dog. Jak będzie z TLoU 2?

Naughty Dog jest znane przede wszystkim z opowiadania genialnych historii, lecz gry tego dewelopera to również ciekawe tryby multiplayer, będące uzupełnieniem kampanii fabularnych. Obecnie oczekujemy kolejnej wielkiej gry studia – The Last of Us 2. Dotychczas sądziliśmy, że tryb sieciowy mamy jak w banku.

„The Last of Us 2 nie wspiera multiplayera online”

Skąd powyższy cytat? Z pudełka od tegorocznej konsoli PS4 Days of Play Edition. Na tylnej ściance kartonu pokazano cztery wielkie ekskluzywne gry na PlayStation 4: Spider-Man, Days Gone, God of War oraz nadchodzące The Last of Us 2. Na dole małym druczkiem wytłumaczono, że tytuły te nie wspierają trybów sieciowych. Na YouTube można znaleźć wiele unboxingów sprzętu. Zerknijcie sami na poniższy filmik i przekonajcie się osobiście, że to nie ściema.

Powstaje oczywiście pytanie – czy to błąd, czy to prawdziwa informacja? W czerwcu zeszłego roku Naughty Dog informowało przecież, że multiplayer powróci do TLoU 2. W wywiadzie udzielonym serwisowi GameSpot kalifornijskie studio ujawniło wówczas, że ekskluzywny tytuł na PS4 będzie wyposażony w tryb dla wielu graczy, jak to miało miejsce w pierwszej części The Last of Us.

– Factions powraca – powiedział Anthony Newman w wywiadzie dla GameSpot. Inny z pracowników Naughty Dog, Kurt Margenau, kontynuował: Powraca multiplayer, nie będziemy jeszcze mówić o szczegółach dotyczących formy, ale możemy potwierdzić, że będzie tryb sieciowy.

A teraz taka wiadomość na pudle nowej edycji PS4. Sądzimy, że to pomyłka, choć istnieje szansa, iż deweloperzy zrezygnowali z multi, by wyrobić się z premierą The Last of Us 2 przed połową 2020 roku. Później Sony z pewnością postawi wszystkie karty na PS5 i zajmie się promocją next-gena.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie