The Incredible Adventures of Van Helsing 2 zostanie wydany już 17 kwietnia

Produkcję studia Neocore Games będzie można pobrać ze Steam’a.

Decydując się na pre-order przyjdzie nam wybrać spośród 6 dostępnych wersji. Najtańsza została wyceniona na 15 dolarów, natomiast najdroższa ma kosztować aż 1000 dolarów. Wydając około 3 tys. złotych na grę zyskamy możliwość umieszczenia naszego imienia i twarzy w produkcji i przypisaniu jej do bohatera niezależnego. Tym samym na pewnym etapie gry napotkamy postać przypominającą nas samych. Wszystkie osoby, które już teraz zdecydują się na zamówienie tytułu otrzymają dostęp do wersji beta.


Nie zmienia się formuła The Incredible Adventures of Van Helsing 2, dalej będziemy mieć do czynienia z pozycją typu hack and slash. Gra jednak będzie znacznie bardziej rozbudowana od pierwowzoru. Będziemy mieć możliwość wyboru jednej z trzech klas postaci oraz kilku trybów mulitplayer. Pojawi się także rozbudowana minigra reprezentująca gatunek tower defense. Twórcy mówią również o nieliniowej fabule oraz maksymalnie 60 poziomie doświadczenia, który będzie mógł osiągnąć nasz bohater.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet