Wiedźmin 3: Dziki Gon nie ukaże się w tym roku. Znamy nową datę premiery!

3 komentarze

Przed chwilą dotarła do nas informacja, że CD Projekt RED nie wyrobi się na czas.

Twórcy co prawda nie podawali do tej pory dokładnej daty premiery Wiedźmina 3, ale sporo mówiło się o tym, że gra ukaże się pod koniec tego roku. Niestety najnowszy komunikat jaki otrzymaliśmy jest taki, że gry możemy się spodziewać dopiero w lutym 2015.

Decyzja jaką podjęliśmy była naprawdę trudna. Mogliśmy wydać grę pod koniec tego roku, czyli tak jak planowaliśmy. Jednak doszliśmy do wniosku, że kilka dodatkowych miesięcy pozwoli nam osiągnąć lepszą jakość, która zadowoli graczy. W związku z tym ustawiliśmy datę premiery Wiedźmina 3 na luty 2015 roku – czytamy w najnowszym komunikacie od CD Projektu.

Przepraszamy, że musicie czekać dłużej, jednocześnie wierzymy, że gra będzie warta tego oczekiwania – głosi treść informacji podanej przez zespół odpowiedzialny za Wiedźmina 3 z Adamem Kicińskim i Marcinem Iwińskim na czele.

Jednocześnie nie wiadomo, czy w związku z przesunięciem daty premiery, gra ukaże się w lutym na wszystkich trzech wymienianych wcześniej platformach (PC, Xbox One i PS4). Jak tylko poznamy więcej szczegółów, z pewnością będziemy informować na bieżąco.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się