Wiedźmin 3: Dziki Gon nie ukaże się w tym roku. Znamy nową datę premiery!

Przed chwilą dotarła do nas informacja, że CD Projekt RED nie wyrobi się na czas.

Twórcy co prawda nie podawali do tej pory dokładnej daty premiery Wiedźmina 3, ale sporo mówiło się o tym, że gra ukaże się pod koniec tego roku. Niestety najnowszy komunikat jaki otrzymaliśmy jest taki, że gry możemy się spodziewać dopiero w lutym 2015.

Decyzja jaką podjęliśmy była naprawdę trudna. Mogliśmy wydać grę pod koniec tego roku, czyli tak jak planowaliśmy. Jednak doszliśmy do wniosku, że kilka dodatkowych miesięcy pozwoli nam osiągnąć lepszą jakość, która zadowoli graczy. W związku z tym ustawiliśmy datę premiery Wiedźmina 3 na luty 2015 roku – czytamy w najnowszym komunikacie od CD Projektu.


Przepraszamy, że musicie czekać dłużej, jednocześnie wierzymy, że gra będzie warta tego oczekiwania – głosi treść informacji podanej przez zespół odpowiedzialny za Wiedźmina 3 z Adamem Kicińskim i Marcinem Iwińskim na czele.

Jednocześnie nie wiadomo, czy w związku z przesunięciem daty premiery, gra ukaże się w lutym na wszystkich trzech wymienianych wcześniej platformach (PC, Xbox One i PS4). Jak tylko poznamy więcej szczegółów, z pewnością będziemy informować na bieżąco.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

 • Radek

  Kurde,a marzyłem że jeszcze pogram w Wieśka w tym roku,,,

 • .

  Lepiej przesunąć premierę niż potem co dwa tygodnie łatać grę i narażać się na nieprzychylne opinie graczy (:

  • Eld

   Dokładnie, potem by były takie problemy jak z Battlefield 4 teraz…. Także miejmy nadzieję, że wyjdzie grze na dobre 🙂

75 Shares
Share75
+1
Tweet