Watch Dogs: poznaliśmy wymagania minimalne. W sieci krążą plotki o wersji beta

2 komentarze

Konfiguracja sprzętowa niezbędna do uruchomienia gry uświadomi wielu osobom, że czas na upgrade komputera.

Jonathan Morian (przedstawiciel Ubisoftu) podał jedynie wymagania minimalne tytułu, nie wspominając nic o rekomendowanych podzespołach.

Karta graficzna: 1024 VRAM, DirectX 11, Shader 5.0

Procesor: AMDPhenom II X4 940 3,0 Ghz lub IntelCore 2 Quad Q8400 2,66 Ghz

Pamięć RAM: 6 GB

Wolne miejsce na dysku: 25 GB

Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9

W sieci huczało od niepotwierdzonych informacji, dotyczących zamkniętych testów tytułu. Prawdopodobne że grę będą mieć możliwość przetestować użytkownicy konsoli Xbox One. W internecie ukazał się bowiem zrzut z ekranu, informujący, że beta zajmuje około 23 GB na dysku i oferować ma zabawę w trybie przeznaczonym dla pojedynczego gracza bądź multiplayerze (do 8 graczy). Firma Ubisoft odmówiła udzielenia komentarza w tej sprawie.

Watch Dogs to gra akcja osadzona w przyszłości, której głównym bohaterem jest Aiden Pierce słynący z umiejętności hakerskich. Produkcja ukaże się 27 maja na PC oraz konsole: PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. Premiera na Wii U została opóźniona o kilka miesięcy

)

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się