The Game Awards 2023 i najlepsze gry wg. graczy. Wy też możecie głosować!

The Game Awards
Newsy

Już 7 grudnia poznamy najlepszą grę tego roku podczas gali The Game Awards 2023. Jedną z kategorii jest wybór publiczności, czyli społeczności graczy. Właśnie zaprezentowano 5 gier, na które można oddawać głosy. Wy również możecie zagłosować i mieć swój wpływ na wybór najlepszego tytułu!

The Game Awards 2023 nadchodzi wielkimi krokami

7 grudnia tego roku to ważna data dla branży gier. Już w czwartek poznamy bowiem najlepsze z najlepszych, czyli zwycięzców spośród nominowanych do poszczególnych kategorii na The Game Awards 2023. Mijający rok wyjątkowo obrodził w świetne tytuły, nie zabrakło genialnych i ponadczasowych produkcji. Było dobrze na tyle, że niektóre świetne gry po prostu nie załapały się do nominacji.

Jedną z ciekawszych kategorii podczas gali będzie jednak Players’ Choice, czyli głosowanie, które w całości zależy wyłącznie od nas. Dziś poznaliśmy nominowaną piątkę. Oto gry, na które możecie zagłosować:

  • Baldur’s Gate 3
  • Cyberpunk 2077: Phantom Liberty
  • Genshin Impact
  • Marvel’s Spider-Man 2
  • Zelda: Tears of the Kingdom

Który tytuł waszym zdaniem zasłużył na zwycięstwo? Głosować na swojego faworyta możecie tutaj.

Przypominamy, że gala wręczenia nagród to nie tylko tytuły, które już wyszły na rynek. Z okazji imprezy wiele gier może liczyć na oficjalną zapowiedź, prezentację czy wypuszczenie trailera. W ostatnich latach wydarzenie było świetnym momentem na prezentowanie nowych, nadchodzących gier. Wystarczy wspomnieć, że przed laty to właśnie na tej gali zaprezentowano GTA IV. W tym roku jednak obędzie się bez tego. Wszak trailer GTA VI już jest w sieci.

Która gra waszym zdaniem zgarnie najwięcej nagród? Więcej o gali i nominowanych przeczytacie tutaj.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie