Space Marine 2 z datą premiery. Fani uniwersum zachwyceni trailerem gry!

Space Marine 2
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Mimo dużych opóźnień, fani uniwersum Warhammera mają spore powody do radości. Na gali The Game Awards 2023 zaprezentowano nowy trailer gry Space Marine 2. Poznaliśmy również datę premiery tytułu. Ten ukaże się na PC, PlayStation 5 oraz konsole Xbox Series X|S. Jest na co czekać!

Space Marine 2 – poznaliśmy datę premiery

Wreszcie — chciałoby się rzec po tym, jak produkcja gry w uniwersum Warhammera zaliczała kolejne poślizgi. Tym razem na gali The Game Awards 2023 poznaliśmy wyczekiwane szczegóły. Drodzy fani, Space Marine 2 otrzymał datę premiery! Gra ukaże się 9 września 2024 roku i będzie dostępna na pecetach oraz konsolach najnowszej generacji.

Przy okazji gali i zapowiedzi premiery pokazano też najnowszy trailer produkcji. Ten nie zdradza może zbyt wielu tajemnic, ale na tym etapie powinien nam w zupełności wystarczyć. Rzućcie okiem:

Zespół Saber Entertainment podzielił się informacją o ekscytacji, która towarzyszyła im podczas prezentowania gry. Deweloperzy cieszą się, że po tak długim czasie i ogromie włożonej pracy mogą wreszcie podzielić się z graczami informacjami o grze — w tym datą premiery.

To jak, czekacie na kolejną odsłonę?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie