Nie uwierzycie – Skull & Bones otrzymało oficjalną datę premiery. Wiemy, kiedy start bety

Znamy wymagania Skull & Bones na PC. Ubisoft podzielił się szczegółami wersji na komputery
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Gala The Game Awards 2023 nie mogła się odbyć bez nowych informacji na temat wyczekiwanej gry Skull & Bones. To znaczy, mogła, ale na szczęście było inaczej. Poznaliśmy wreszcie oficjalną datę premiery. Co więcej, jeszcze w tym miesiącu będzie można rozpocząć rozgrywkę w fazie zamkniętych betatestów. Gotowi na piracką przygodę?

Skull & Bones z oficjalną datą premiery

Jesteśmy już po gali The Game Awards 2023, a co za tym idzie, dowiedzieliśmy się nowych rzeczy o nadchodzących grach. Jednym z tytułów, który miał swoje 5 minut na wydarzeniu, było Skull & Bones od Ubisoftu. Tytuł ten (wreszcie!) doczekał się oficjalnej i potwierdzonej daty premiery. O wydaniu gry pisaliśmy już niedawno, jednak były to informacje niepotwierdzone. Teraz data pochodzi z nowego zwiastuna, który został pokazany na gali.

To zatem oficjalne — gra utrzymana w pirackich klimatach ukaże się na rynku już 16 lutego 2024 roku. Tytuł będzie od premiery dostępny na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. To jednak nie koniec informacji, ponieważ twórcy przygotowali specjalny dodatek dla osób, które kupią grę przedpremierowo. Ci będą mogli rozpocząć rozgrywkę 3 dni przed oficjalną datą premiery.

Poza tym dowiedzieliśmy się również więcej na temat zamkniętej fazy beta gry. Ta zostanie uruchomiona już 15 grudnia i potrwa do 18 grudnia.

Warto zwrócić uwagę, że premiera gry była wielokrotnie przekładana. Według niektórych źródeł pierwotnie tytuł miał wyjść jeszcze w… 2018 roku. Produkcja nie miała łatwo, jedną z zakładanych dat pominięto nawet w tym roku, kiedy to nie udało się dotrzymać marcowego terminu. Mamy nadzieję, że tym razem wydanie gry odbędzie się bez żadnych problemów i przesunięć.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie