The Game Awards 2021 - możliwe zapowiedzi

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Game Awards 2021 a zapowiedzi nowych gier. Oto co możemy zobaczyć na gali

Już niedługo wyczekiwane rozdanie nagród The Game Awards 2021. Na gali zobaczymy też zapowiedzi i pokazy nadchodzących produkcji. Do teraz w sieci pojawiło się parę przecieków i plotek, a my postanowiliśmy zebrać te najciekawsze w jednym miejscu.

To prawie pewne, że na gali ujrzymy coś od From Software, najpewniej kolejny zwiastun Elden Ring. Zasugerował to sam prowadzący, Geoff Keighley. Nie spodziewałbym się jednak wielkiego pokazu gry, a raczej krótszego materiału.

Sporo do pokazania może mieć Microsoft. Branżowi informatorzy wskazują, że wydawca mógłby zaprezentować Hellblade II oraz nowe Fable. Dodatkowo potwierdzono, że ujrzymy nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass.

Doniesienia ucieszą również fanów studia Remedy Entertainment. Dwóch insiderów wskazuje, że wreszcie doczekamy się zapowiedzi Alan Wake 2. Na kontynuację przygód słynnego pisarza czekamy od bardzo dawna.

Całkiem prawdopodobną opcją jest też to, że na The Game Awards 2021 zobaczymy BioShock 4. Doniesienia na temat tej produkcji przybrały ostatnio na sile i wiele wskazuje na to, że jej zapowiedź jest już blisko. TGA 2021 zdaje się być idealnym momentem na pokaz. Tym bardziej, że według źródeł premiera zaplanowana jest na 2022 rok.

Pokazów będzie rzecz jasna dużo więcej. Potwierdzono między innymi prezentację nowej gry jednego z twórców Battlefield, pięć produkcji Saber Interactive i kilka innych pozycji. Niektóre zapowiedzi mają być naprawdę wyjątkowe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%