The Flame in the Flood – nowy zwiastun ukazujący mechanikę gry

W lipcu za sprawą Wydawnictwa Techland na rodzimym rynku zadebiutuje The Flame in the Flood w edycji Ostatnia Ocalała.

Gra z gatunku surwiwal to dzieło The Molasses Flood, zespołu złożonego z twórców takich hitów jak Bioshock, seria Halo czy Guitar Hero. W cenie 59,90 zł gracze dostaną wyjątkowe wydanie pudełkowe wraz z dodatkami. Dziś prezentujemy nowy zwiastun prezentujący mechanikę gry.

Wydarzenia i reakcje zachodzące w przyrodzie wyglądają jak przeniesione z poradnika przetrwania. Ptaki donośnym krakaniem reagują na pojawienie się intruza – gracza. Krakanie sygnalizuje jednocześnie drapieżnikom naszą obecność, zatem dobrym posunięciem będzie przegonienie ptaków w pobliżu miejsca, które chcemy bezpiecznie przeszukać. Zrozumienie ciągu przyczynowo skutkowego stanowi o naszym sukcesie lub porażce.

Razem z grą The Flame in the Flood gracze otrzymają fizyczne dodatki zgromadzone w edycji Ostatnia Ocalała:

  • artbook prezentujący uroki komiksowego stylu graficznego;
  • poradnik przetrwania w świecie spustoszonym przez wielką powódź;
  • odznaki sprawności w postaci naklejek;
  • pocztówki z malowniczymi widokami, których w grze nie brakuje.

The Flame in the Flood to niecodzienny, postapokaliptyczny klimat. Gracz wciela się w zaradną dziewczynę imieniem Scout, której towarzyszy wierny pies Ezop. Duet tylko dzięki ścisłej współpracy będzie zdolny przeżyć pełną niebezpieczeństw podróż w dół rwącej rzeki i zbadać źródło tajemniczego sygnału radiowego.

Pudełkowa wersja The Flame in the Flood w edycji Ostatnia Ocalała zadebiutuje w lipcu tego roku. Sugerowana cena wersji PC to 59,90 zł.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet