Premierowy odcinek “Pamiętników Scout” z gry The Flame in the Flood

1 lipca nakładem Wydawnictwa Techland pojawi się na rynku The Flame in the Flood w bogatej edycji “Ostatnia Ocalała”.

W związku ze zbliżającą się premierą przygotowano filmowe “Pamiętniki Scout”, które pozwolą posmakować unikatowego klimatu gry.


Scout to główna bohaterka The Flame in the Flood, której towarzyszy pies Ezop. Duet usiłuje przetrwać w zalanym przez wielką powódź świecie, podróżując tratwą w dół rzeki i podążając śladem tajemniczego sygnału radiowego. Właśnie spływ rwącą rzeką jest tematem pierwszego odcinka “Pamiętników Scout”. Jakie zagrożenia czekają na gracza w świecie spustoszonym przez globalny kataklizm? Czy po wielkiej powodzi może komukolwiek brakować wody? I dlaczego deszcz może być tak groźny? Odpowiedzi na te pytania dostarcza pierwszy odcinek.

The Flame in the Flood to premierowa gra studia The Molasses Flood, które ma w swoich szeregach twórców takich hitów jak seria Halo, Bioshock i Guitar Hero. Produkcja może poszczycić się rozbudowanym system tworzenia przedmiotów, artystyczną oprawą graficzną oraz wspaniałą ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Chucka Ragana. The Flame in the Flood będzie dostępne w Polsce w edycji “Ostatnia Ocalała” już 1 lipca. Wydanie pudełkowe oprócz gry zawiera również:

  • artbook prezentujący uroki komiksowego stylu graficznego;
  • poradnik przetrwania w świecie spustoszonym przez wielką powódź;
  • odznaki sprawności w postaci naklejek;
  • pocztówki z malowniczymi widokami, których w grze nie brakuje.

Pudełkowa wersja The Flame in the Flood w edycji „Ostatnia Ocalała” zadebiutuje na rynku już 1 lipca tego roku. Sugerowana cena wersji PC to 59,90 zł.

„Pamiętniki Scout” – odcinek pierwszy:

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet